Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/ismenap/malybiust.pl/wp-includes/plugin.php on line 601

Prezenty – mężczyźni

Marzec 1st, 2010

Czy mi się tylko wydaję, czy najczęściej kupowanym http://iga.edu/evaluation-essay/ prezentem przez mężczyzn jest bielizna. Chyba z każdym facetem jakim byłam, dostawałam komplet bielizny:)
I teraz moje spostrzeżenia.
Skoro mężczyźni decydują się kupić bieliznę swojej kobiecie to nie mogą się spytać o rozmiar??,
albo jak chcą zrobić niespodziankę to zobaczyć na metkę na staniku.
Jednemu zawsze powtarzałam że noszę biustonosz typu „push up” – podpowiedź – z poduszeczkami w środku lub z takim zgrubieniem w środku:).

A,B,C,D – to jest rozmiar miseczki, a liczba to jest obwód pod biustem czyli 60-90 itd. Ze względu, że mam mały biust nie noszę „miękkich biustonoszy”, tylko usztywniane. I myślicie, że chociaż to mówiłam trafiało… nie:)
jeden zawsze mi kupował biustonosz miękki bez żadnych usztywnień i bez żadnych poduszeczek, choć za każdym razem zwracałam na to uwagę:) Oczywiście kończyło się na tym że nigdy tej bielizny, nie założyłam:)
Kiedyś na urodziny od ukochanego dostałam biustonosz 80B :), chcielibyście zauważyć minę ekspedientki jak mnie zmierzyła, patrząc na stanik, który chcę wymienić ;))))

Leave a Reply