Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/ismenap/malybiust.pl/wp-includes/plugin.php on line 601

ziółka

Marzec 12th, 2010

Czytając te wszystkie kurację uwierzyłam że mogę coś sama zrobić, aby moje piersi były większe.
Na początku kupiłam kozieradke. I codziennie starałam się wypić herbatkę z kozieradki, niestety dostawałam napadów głodu, oraz mieć rewolucje w żołądku. Po jakimś czasie nie mogłam już na nią patrzeć. Stwierdziłam, że w moim trybie życia kupię jakieś gotowe specyfiki, które zawierają jak najwięcej ziół które występują w kuracjach Pammy, Lucy i Satu. Znalazłam także kozieradkę w tabletach w sklepie ziołowym , co znacznie ułatwiło mi jej spożywanie. Kupiłam też jakąś specjalną herbatkę na allegro, która miała powodować zwiększenie biustu. W składzie pisało czego ona to nie zawiera, po otworzeniu woreczka stwierdziłam, że prócz najzwyklejszej zielonej herbaty tam nic nie ma. Na allegro było dużo pozytywnych komentarzy i gwarancja zwrotu, jeśli nie pomoże. Wydaje mi się że większość komentarzy dana była zawczasu, a gwarancja hmm, biorąc po sobie przykład to mało osób reklamuje.
Czytając dużo na temat różnych sposobów powiększania piersi, doszłam do wniosku, że w wielu przypadkach jest to ” potęga podświadomości” – tak mocno w to wierzymy, że rzeczywiście nasz biust staje się nieco większy. A większość cudownych specyfików działa na zasadzie PLACEBO. Z tego co pamiętam nawet był wymyślony specjalny dzwonek, który podobno tak pobudzał, ze biust rósł. Poszukałam na necie i ściągnęłam te brzdęki :), słuchałam regularnie (w końcu nic nie kosztowało by spróbować), ale mój biust ani drgnął.
Próbowałam też medytacji i podświadomie co wieczór skupiałam się i wyobrażałam, że mój biust rośnie.

Leave a Reply