Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/ismenap/malybiust.pl/wp-includes/plugin.php on line 601

anonimowość, a mały biust

Kwiecień 5th, 2010

Czemu nie przedstawiam się z imienia i nazwiska? Blog powstał z myślą o osobach które mają mały biust tak jak ja. Czemu jestem anonimowa, już pisze.. Nie jest to kryptoreklama i nie zamierzam nic polecać. To, że mam mały biust, wiedzą moi najbliżsi, rodzice, rodzeństwo, mój ukochany. Wiadomo tego nie da się ukryć na dłuższą metę. Ale ludzie, którzy mnie nie znają, czemu mają o tym wiedzieć? W dzisiejszych czasach jest wiele sposobów, aby optycznie powiększyć biust. Zaczynając od staników z poduszeczkami, silikonowym biustonoszem, który możemy sobie przykleić (ja na niego nakładam i tak zwykły biustonosz, by się nie odkleił). Sukienki, bluzki z różnymi marszczeniami z przodu, i kieszonkami. Gdy są gołe plecy biustonosz wiązany na brzuchu a do niego też wkładki. Nawet z kostiumami, nie ma już problemu, bo są ze sztywnymi miseczkami, a nawet bikini mają takie wkładki formujące, osobiście też tam wkładam silikonowe wkładki.
Kiedyś mogłam wystąpić w telewizji i o swoim problemie opowiedzieć, czyli o moim małym biuście, wiem że mogłabym w ten sposób wielu osobom pomóc, ale w tej sytuacji trzeba też pomyśleć o sobie… Bo to że wiele osób podziękuje, pogratuluje odwagi i wesprze to jest jedna strona medalu, nie zmieni to faktu, że może zdarzyć się sytuacja, że będę wytykana palcami ” to ta z małym biustem”. A jak nie dotknie mnie to osobiście, może dotknąć to moich najbliższych, „to Twoja siostra nie ma biustu?” albo ” Twoja kobieta nie ma biustu?” I teraz odpowiedzmy sobie na pytanie, ile mam do stracenia, a ile do zyskania?
Czy mały biust jest naprawdę takim problemem , z którym nie możemy sobie poradzić? Jest to kompleks, nic nie możemy z Tym zrobić, chyba że poddać się operacji plastycznej, możemy walczyć i próbować różnych kuracji, choć ta walka to jak z wiatrakami. Mając mały biust naprawdę można być bardzo atrakcyjnym, mamy dwie ręce dwie nogi, a biust, trzeba starać się zaakceptować.

Leave a Reply