Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/ismenap/malybiust.pl/wp-includes/plugin.php on line 601

dzieciństwo

Luty 22nd, 2010

Rozwijałam się normalnie jak każda zdrowa dziewczynka, byłam szczupła, dość wysoka i nawet spore było zainteresowanie mną od strony płci brzydkiej. W 7 i 8 klasie podstawowej, wszystkie rówieśniczki, miały już lub dostawały miesiączkę, a także nosiły staniki (biustonosze). Ja, niestety dalej byłam płaska jak deska, a okresu jak nie było tak nie było. W sumie nie przeszkadzało by mi to tak bardzo, gdyby mi nie dokuczano.
A niestety najgorsze są kobietki………

Trącały mnie łokciem w klatkę piersiową i mówiły „i tak tam nic nie masz”, wołali „Tereska deska”, „gdzie Ty masz tył, gdzie przód”, na lekcjach W-F, kiedy stawaliśmy na rękach, jak każdy chowałam koszulkę do spodni, zawsze był śmiech, bo po co to robisz, skoro i tak nic tam nie masz… To były bardzo ciężkie dni, wracałam do domu i płakałam w poduszkę, wszyscy mi dokuczali. Zastanawiałam się co ze mną jest nie tak, czy ja jestem jakimś obojnakiem czy co?? Czemu nie mam miesiączki, czemu nie mam piersi?? Poszłam wtedy z mamą kupić mój pierwszy biustonosz, oczywiście nie przymierzałam bo jasne było to, że i tak będzie za duży, ale miał małe poduszeczki, więc jak go ubierałam było małe zaokrąglenie pod bluzką, a to już było coś. Chciałam zmienić szkołę podstawową, bo bardzo mi dokuczano, ale rodzice przekonali mnie, jeszcze rok….. Skończyłam podstawówkę, w wakacje dostałam upragnioną miesiączkę, mój biust hmm, dużej różnicy nie zauważyłam.
To był chyba najgorszy okres w moim życiu, przez który, nabawiłam się kompleksów i przez który do tej pory boje się ludzi i opinii otoczenia.
Myślę że, przez to bałam się także chłopaków i mając 15 lat nikogo nie miałam, a nawet się z nikim nie całowałam, ale o tym będzie później.

Leave a Reply