Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/ismenap/malybiust.pl/wp-includes/plugin.php on line 601

biustonosz

Grudzień 28th, 2010

Teraz cos napisze odnośnie komentarzy, wiem że nie ma biustonosza z miseczka A, bo jeszcze trzeba podać rozmiar pod biustem, ale tutaj nie o to chodzi czy ja bede podawać 75A czy 80 A zawsze to będzie A i nigdy nie wypełnię miseczki. ( może akurat ,nie teraz :))
Istnieją miseczki AA, ale ja nigdy nie kupowałam stanika, aby mi podtrzymywał biust, umówmy się, gdybym chciała by coś mi podtrzymywało musiałabym się związać elastycznym bandażem, ale to nie o to chodzi bo równie dobrze nie muszę chodzić w biustonoszu, skoro biustu praktycznie nie ma i każda nastolatka, czy grubszy facet ma większe piersi niż ja.
Zawsze kupowałam biustonosz push up tylko po to by Go wypchać, włożyć do środka silikonowy biustonosz, żeby się zaokrągliło coś pod bluzką.

Teraz mój wypchany stanik 75A w końcu się wypełnił, bo jestem w ciąży, niesamowite uczucie jak w końcu coś wypełnia stanik 🙂 i nie trzeba Go wypychać.

Leave a Reply