Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/ismenap/malybiust.pl/wp-includes/plugin.php on line 601

ciąża:))

Luty 26th, 2011

Mam biuścik :DD nie jest duży, ale jest, co prawda brzuszek już go wyprzedził 🙂 a dzieciątko rośnie 🙂 Piersi to była tak naprawdę pierwsza oznaka ciąży, w moim wieku mówi się że to już ostatni dzwonek, nie mogę się doczekać przyjścia na świat maleństwa… Zaczynam Go czuć, to dopiero niesamowite uczucie 🙂 Co do męża śmieje się, robi oczy i mówi, ale masz duży biust 🙂 hehe wiem, że to mówi specjalnie :)) bo wcale nie jest duży bo większość kobiet normalnie ma większy niż ja w tej chwili. Jeszcze nie kupiłam ani jednego nowego biustonosza cały czas 75A. Ale to niesamowite uczucie jak coś się zaokrągla pod bluzką, nawet bez stanika 🙂 Mam nadzieje że jak będzie to córka to nie będzie miała takiego problemu jak ja, a mnie coś zostanie:)
Czytałam, że nie którym kobietą piersi po ciąży maleją, ale przyjaciółka przyznaje mi rację, że u mnie gorzej być nie może:)
Tak sobie wspominam, jak byłam nastolatką uprawiałam dużo sportu, wtedy myślałam, że to dlatego nie mam piersi, bo kulturystyki też nie mają, później, że może mam za dużo hormonów męskich, kurcze nawet tatko się śmiał, że ma większe cycki ode mnie . Teraz się z tego śmieje, widocznie tak już miało być. Ale co przeżyłam to swoje…
Ktoś może powiedzieć, że nie o to chodzi by wypychać biustonosze, ale tak naprawdę o co chodzi, chyba o to, żeby lepiej się czuć, jeśli więc komuś to pomaga to ja nie widzę, nic w tym złego.

Leave a Reply